ایمپلنت و پروتز دندان کامل و متحرک که از راه‌های بسیار عالی برای جایگزینی دندان­های ازدست‌رفته هستند، همواره از مهم‌ترین و پیچیده‌ترین روش‌های جایگزینی دندان به شمار می‌روند که حتما باید زیر نظر بهترین متخصصان صورت گیرد. تیم اسمایل استایل متشکل از فوق تخصص دندانپزشکی دکتر محمدرضا ابوالبشری آماده هستند تا با پیشرفته ­ترین و جدیدترین تجهیزات پروسه پروتز دندان شما را انجام دهند. فرقی نمی‌کند که  دندان جلو و یا عقب را ازدست‌داده باشید، دکتر محمدرضا ابوالبشری باظرافت بسیار بالا ایمپلنت دندان شما را انجام می‌دهد. از این چنانچه دندان‌های خود را ازدست‌داده‌اید و یا قصد دارید تا گفتار خود را بهبود بخشیده و یا از دندان‌مصنوعی استفاده نکنید، قطعاً مراجعه به اسمایل استایل و استفاده از خدمات مجموعه ما تحت‌نظر دکتر محمدرضا ابوالبشری کارساز خواهد بود.

دکتر محمدرضا ابوالبشری (Dr. Mohammad Reza Abolbashari)

دکتر محمدرضا ابوالبشری با شماره نظام‌پزشکی 87915 و بیش از 22سال تجربه در پروتزهای دندانی (پروستودانتیکس) با مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی(ایمپلنت، زیبایی دندان، هیئت علمی، بورد تخصصی از دانشگاه تهران) در کنار شما خواهد بود تا دندانی بسیار سالم و لبخندی جسورانه را به شما هدیه دهد.

هنگام مراجعه به کلینیک اسمای استایل دنتیستری و انجام ایمپلنت و پروتزهای دندانی توسط دکتر محمدرضا ابوالبشری لازم است که نکات زیر را بدانید:

  • ساعات کاری دکتر محمدرضا ابوالبشری در مطب اسمایل استایل شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 7 عصر است.
  • درصورتی‌که ساکن خارج از کشور هستید و یا به هر دلیلی در ساعت ذکر شده نمی‌توانید نوبت رزرو کنید، ویزیت شما زیبا جوی عزیز در خارج از وقت و ساعت کاری نیز در صورت ثبت درخواست امکان‌پذیر است.
  • دکتر محمدرضا ابوالبشری پس از مراجعه شما به اسمایل استایل، تمامی نکات لازم در خصوص انواع پروتزهای دندانی و ایپملنت اصولی را شرح داده و سپس با درنظرگرفتن نظر شما دوست عزیز، اقدام به ارائه خدمات دندانپزشکی می‌کند.

دکتر محمدرضا ابوالبشری (Dr. Mohammadreza Abolbashari)سوالات شما

  1. آیا برای رزرو نوبت دندانپزشکی در مجموعه اسمایل استایل باید حتما حضوری مراجعه کنیم؟

خیر. می‌توانید جهت رزرو نوبت دندانپزشکی و استفاده از خدمات ارائه شده توسط دکتر محمدرضا ابوالبشری، از طریق سایت اسمایل استایل اقدام کرده و در صفحه رزرو نوبت، وقت ویزیت خود را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از طریق شماره‌های زیر نیز با مادر ارتباط باشید:

  • 982122560393+
  • 982122560391+
  • 982122550203+
  1. برای مشاهده نمونه کار ایمپلنت و پروتزهای دندانی کامل و متحرک توسط دکتر محمدرضا ابوالبشری، به کدام صفحه مراجعه کنیم؟

جهت مشاهده نمونه کار پر.وتز و ایمپلنت دندانی با تکنیک‌های اصولی توسط دکتر محمدرضا ابوالبشری می­توانید از طریق صفحه گالری در سایت اسمایل استایل و یا صفحه کاری اینستاگرام  دکتر محمدرضا ابوالبشری اقدام کنید.