5 راه برای سفید کردن کامپوزیت زرد دندان

سفید کردن کامپوزیت

5 راه برای سفید کردن کامپوزیت زرد دندان

افراد زیادی هستند که خواهان لبخند زیبا هستند به همین خاطر از کامپوزیت دندان استفاده می‌کنند که برای ترمیم، شکستگی، ترک و غیره استفاده می‌شود. برای سفید کردن کامپوزیت دندان روش های زیادی است که موجب رفع‌شدن زردی کامپوزیت دندان می‌گردد. به طور یقین سفیدی کامپوزیت دندان نقش پر رنگی در زیبایی و عمر این روش زیبایی دندان دارد. با درنظرگرفتن اهمیت این موضوع، در ادامه این مقاله از سایت smilestyledentistry قصد داریم شما مخاطبان عزیز را با چندین روش سفیدکردن کامپوزیت آشنا کنیم. ازاین‌رو چنانچه شما نیز پس از انجام کامپوزیت دندانی در دندان‌پزشکی اسمایل استایل دغدغه سفیدکردن آن‌ها را دارید، در ادامه همراه ما باشید.

روش های سفید کردن و رفع زردی کامپوزیت دندان

همواره عوامل بسیار متعددی موجب زردشدن کامپوزیت دندان می‌شود. اما نگران نباشید، چرا که روش‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید برای رفع زردی کامپوزیت دندان از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم.

 • پالیش کردن کامپوزیت

با این روش می‌توانید لکه‌های زردی و لکه‌هایی که به‌تازگی ایجاد شده است از بین ببرید؛ همچنین در این روش، پلاک‌ها نیز گردگیری می‌شود. سعی کنید قبل از انجام پالیش کردن کامپوزیت جرم‌گیری کنید.

 • تعویض کامپوزیت دندان

ساده‌ترین و یکی از بهترین روش برای تغییر رنگ تعویض کامپوزیت است. ازآنجاکه دندان بسیار زرد شده باشد عوامل پزشکی توصیه می‌کند کامپوزیت دندان به‌طورکلی تعویض شود. برای تعویض کامپوزیت زرد شده می­توانید از طریق رزرو نوبت در سایت اسمایل استایل اقدام کنید. Smile Style Dentistry با داشتن بهترین دندانپزشکان تهران، اصولی‌ترین و باکیفیت‌ترین کامپوزیت دندانی را برای زیبا جویانی که طرح لبخند جذاب می‌خواهند، استفاده خواهند کرد.

 • رفع زردی کامپوزیت دندانمسواک‌زدن

یکی از ساده‌ترین روش برای رفع زردی کامپوزیت دندان مسواک‌زدن به‌صورت منظم است. برای سفید ماندن کامپوزیت دندان بهتر است در انتخاب مسواک دقت کنید و به کیفیت و نرمی آن نیز توجه زیادی نمایید. سعی کنید بعد از خوردن و آشامیدن حتماً از مسواک استفاده کنید.

 • استفاده از توت فرنگی، آبلیمو و جوش شیرین

توت‌فرنگی به دلیل داشتن اسید موجب تمیزی و شفافیت کامپوزیت دندان می‌شود و به رفع زردی کامپوزیت دندان کمک بزرگی می‌کند. آبلیمو نیز سرشار از اسیدسیتریک است که با جوش‌شیرین یک خمیر به دست می‌آید که می‌توانید بر روی کامپوزیت قرار دهید تا شاهد معجزه سفیدشدن کامپوزیت دندانی خود شوید.

 • دوری از سیگار و دخانیات

یکی از فاکتور‌های بسیار مهمی که در سفیدشدن کامپوزیت دندانی مؤثر است و از زردشدن آن پیشگیری می‌کند، استفاده‌نکردن از سیگار است. سیگار دود بسیار غلیظی دارد که علاوه بر لکه‌دار کردن کامپوزیت، موجب زردشدن، عفونت و ازبین‌رفتن استحکام دندان نیز می‌شود.

آیا می‌دانستید که لمینت سرامیکی یکی از روش های زیبایی دندان است که معایب کامپوزیت را ندارد و دچار زردی نمی‌شود؟ اگر رنگ و ظاهر دندان‌هایتان برای‌تان اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما این است که لمینت را در نظر بگیرید. اگر در مورد این روش‌ها به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، مقاله لمینت بهتر است یا کامپوزیت دندان ؟ را حتما مطالعه کنید.

نمونه لمینت سرامیکی دکتر امیرحسین ابوالبشریمزایای سفیدی و درخشان کردن کامپوزیت دندان

علت اصلی که در دندانپزشکی میزان محبوبیت کامپوزیت بسیار زیاد شده رنگ مناسب و طبیعی آن است. با کامپوزیت می‌توانید لبخند عمیق و زیبایی را تجربه کنید. مزایای سفید کردن کامپوزیت دندان بسیار زیاد است که قصد داریم به چندین مورد از آن بپردازیم.

 • با سفیدکردن دندان علاوه بر اینکه در ظاهر دندان‌ها تغییر زیادی ایجاد می‌شود به رنگ دندان نیز توجه می‌کنند. برای رفع زردی کامپوزیت دندان می‌توانید بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید و از مزایای چشمگیری که دارد این است که موجب افزایش اعتمادبه‌نفس در افراد می‌شود.
 • با افزایش علم و تکنولوژی سبب شده است که میزان استحکام و ماندگاری کامپوزیت دندان امروزه افزایش پیدا کند. چون کامپوزیت به دندان‌های طبیعی شباهت زیادی دارد برای دندان‌های جلو استفاده می‌شود. همچنین از بافت طبیعی دندان محافظت می‌کند و هیچ‌گونه دردی باقی نمی‌گذارد‌.
 • به عمر و ماندگاری کامپوزیت دندان کمک زیادی می‌کند و موجب ازبین‌رفتن بوی بددهان نیز می‌شود. با سفیدکردن کامپوزیت می‌توانید از ترک، شکستگی و عفونت دندان پیشگیری کنید و حس آرامش را به وجود بیاورید.

نکته

شما  می‌توانید کامپوزیت دندانی بسیار باکیفیت را در دندانپزشکی اسمایل استایل و تحت‌نظر متخصصین مجموعه ما انجام دهید. کافی است همین حالا با شماره 982122560393+ تماس حاصل کرده و یا از طریق سایت اسمایل استایل اقدام به رزرو نوبت کنید.

چگونه عمر و ماندگاری کامپوزیت دندان را افزایش دهیم؟

سوالی که افراد زیادی قبل و بعد از سفیدکردن کامپوزیت دندان از متخصصین مجموعه اسمایل استایل می‌پرسند، این است که چگونه عمر و ماندگاری سفیدی کامپوزیت را افزایش دهیم؟ برای رسیدن به پاسخ این سؤال، به موارد زیر توجه داشته بشاید.

 • ابتدا به جنس کامپوزیت باید دقت کافی را داشته باشید تا بهترین نوع آن را به دست بیاورید که چندین سال مورداستفاده قرار بگیرد بدون آنکه تغییر رنگ دهد. برای رفع زردی کامپوزیت دندان باید از تخصص و مهارت پزشک اطلاع زیادی داشته باشید که به‌خوبی اقدام به سفید کردن کامپوزیت دندان می‌کند.
 • برای افزایش عمر و ماندگاری برنامه غذایی فرد موردنظر نیز بسیار اهمیت دارد. باید غذا‌هایی که رنگ‌دانه دارد مثل قهوه، رب، پفک و غیره کمتر استفاده شود تا صدمه‌ای به رنگ سفید کامپوزیت دندان وارد نشود. مراقبت دندان، لثه و دهان را باید بیشتر کنید و از مسواک مناسبی برای کامپوزیت استفاده کنید که نرم و کاملاً درجه یک باشد.
 • میزان فشار وارده به کامپوزیت دندان نیز اهمیت دارد و برای مراقبت از دندان و لثه بهتر است غذاهای سفت را به‌هیچ‌عنوان مصرف نکنید. برای افزایش عمر کامپوزیت از برند مطرح استفاده کنید که در میان بیش­تر پزشکان شناخته شده و مطرح باشد. می­توانید جهت مشاوره در خصوص کامپوزیت دندانی و نکات مراقبتی از آن در سایت اسمایل استایل نوبت رزرو کنید و یا با شماره 982122550203+ تماس حاصل کرده و نوبت مشاوره با پزشکان اسمایل استایل را به‌راحتی ثبت کنید.

روش سفید کردن کامپوزیت دندانقیمت سفید کردن کامپوزیت دندان چقدر است؟

عوامل بسیار زیادی در طرح لبخند شما اثر‌گذار است که کامپوزیت دندان یکی از این موارد است. یکی از سوالاتی که قبل از کامپوزیت دندان بسیاری از افراد از متخصص زیبایی دندان می‌پرسند این است که قیمت سفیدکردن کامپوزیت دندان چقدر است؟

قیمت سفیدکردن کامپوزیت دندانی که برای رفع زردی کامپوزیت دندان انجام می‌شود به‌صورت واحدی محاسبه و ارزیابی می‌شود. دقت داشته باشید که هزینه سفیدکردن کامپوزیت دندانی به عواملی همچون جنس، برند، تعداد دندان و غیره نیز بستگی دارد. هر چقدر این میزان ماندگاری کامپوزیت دندان بیشتر باشد به همان ترتیب در هزینه و قیمت نیز تأثیر می‌گذارد. می­توانید پس از انجام کامپوزیت دندانی توسط متخصصین مجموعه اسمایل استایل، پس از مدتی در صورت زردشدن کامپوزیت دندانی به‌راحتی از طریق سایت اسمایل استایل برای رفع زردی کامپوزیت، نوبت رزرو کنید. متخصصین مجموعه ما به شیوه‌ای کاملاً اصولی و با بهترین ابزارهای روز دنیا، کامپوزیت دندان شما را سفید و درخشنده می‌کنند و یک لبخند بسیار جذاب را به شما هدیه می‌دهند.

کلام پایانی

در این مطلب از دندانپزشکی smilestyledentistry به بررسی برخی از ویژه‌ترین روش‌های سفیدکردن کامپوزیت دندان پرداختیم و دراین‌خصوص مطالبی را ارائه دادیم. همواره دقت داشته باشید که پس از انجام کامپوزیت دندانی، لازم است تا نکات مراقبتی از دندان را بسیار جدی بگیرد. چرا که در این صورت علاوه بر بالارفتن عمر مصرفی کامپوزیت دندانی، از زردشدن و لکه‌دار شدن آن‌ها نیز جلوگیری می‌شود. سعی کنید حداقل امکان مصرف سیگار را کم کنید و به طور مرتب مسواک بزنید. در صورت زردشدن کامپوزیت دندانی می‌توانید خدمات مربوط به سفیدکردن کامپوزیت را در مجموعه اسمایل استایل و تحت‌نظر متخصصین ما انجام دهید. کافی است همین حالا با شماره 982122560391+ تماس حاصل کرده و نوبت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن رزرو کنید.

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد